Dizel araçlar, benzinli araçlara göre çok daha az yakıtla daha fazla yol alması ile tercih edilmektedir. Bu yönü ile dizel araç bakımları, önem kazanan ve maksimum düzeyde motor performansı sağlanması için mühim olan bir faaliyettir. Üreticilerin bu konularda önerdiği kilometre aralıklarında bu bakımların geciktirilmeden yapılması dizel motorun uzun ömürlü olması için gereklidir.
Bu tip motorların hiç şüphesiz en önemli elemanları arasında pompa ve enjektörler gelmektedir. Bu elemanların bakımlarının ve temizliklerinin yapılması da çok önemlidir. Dizel motorların sahip olduğu bu elemanların, farklı özellikleri ile ön plana çıkan tipleri mevcuttur. Farklı tipteki tüm dizel motor elemanları bakım ve servis işlemlerinizi firmamız sizlere kalite ve uygun fiyat dengesi ile sunmaktadır.

 Yıldız Tipi Pompa Bakım ve Tamir İşlerinde Kalitenin Adresi

Dizel aracınızın sahip olduğu yıldız tip pompa bakım ve tamir işlemleriniz de firmamız bünyesinde garantili bir hizmet sunmaktayız. Yıldız tip pompalar, kompakt yapısı ile dikkat çeken bir pompa tipidir. Bu pompa tipinin, Distribütör Tip Pompa ismi ile de anıldığını belirtmek isteriz. Firmamız, yıldız tipi pompa ve enjektör servisi işlemlerini kaliteli bir şekilde yapmayı kendine bir görev bellemiştir.
Yıldız tip pompalar, sıra tip pompalardan farklı olarak, basınçlı yakıtı silindirlere tek bir pompa elemanı sayesinde ulaştırmaktadır. Bu sebeple bakımlarına daha çok önem verilmesi gerekir. Tamir işlemlerinde kompakt yapısı dolayısıyla parçaların durumuna göre değişkenlikler olabilmektedir.

 Enjektör Temizlik, Bakım ve Tamir İşlemlerinizde Kaliteli Hizmet

Enjektörler dizel araçların, pompalarından gelen basınçlı yakıtı, yanma odasına çok küçük zerrecikler halinde püskürten elemanıdır. Bu sebeple kaliteli yakıt kullanılmaması durumunda tıkanıklık ya da bozulmalar ortaya çıkabilir. Firmamız dizel araçlarınızın enjektör servis ve ya bakımlarını en kaliteli malzeme ve işçilik ile sizlere sunmaktadır.

Tüm bu hizmetleri yıldız tipi pompa ve enjektör servisi uzmanlığı ile sunmakta olan firmamız, sizlerin araçlarında oluşan problemleri kaliteli çözümler ile ortadan kaldırma amacındadır. Sizlerde firmamızın iletişim kaynaklarını kullanarak detaylı bilgiye ulaşabilir. Servis hizmetleriniz için randevu alarak, kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.